Відірватися по–українськи

На вечірку до Ані Лорак у Белграді прийшли росіяни Діма Білан, Діана Гурцкая, вірменка Сірушо та ... Вєрка Сердючка з мамою.

Час «Ч» для Ані Лорак у Белграді стрімко наближається: вже 22 травня, у день другого півфіналу «Євробачення–2008», стане зрозуміло, чи правильну тактику обрала наша артистка, чи достатньо рекламувала себе та свою творчість і чи увінчаються успіхом на цьому конкурсі кількамісячні титанічні зусилля всієї української команди. «Контрольним пострілом» на цьому довгому шляху мала стати традиційна національна вечірка, яку влаштовують учасники «Євробачення». Судячи з відгуків очевидців, минулої суботи, запросивши до себе в гості чималу громаду, Ані Лорак влучила в ціль — є сподівання, що найкращі відгуки про українське паті трансформуються у високі бали нашій конкурсантці на фінальному концерті.

На вогник до української співачки прибули чи не всі учасники з пострадянських країн — росіянин Діма Білан, Діана Гурцкая, яка на конкурсі представлятиме Грузію, білоруси Руслан Алехно та Поліна Смолова, вірменка Сірушо, молдаванка Джета, команда «Pirates of Sea» з Латвії. Далекий закордон представляли гречанка Каломіра, шведка Шарлотт Переллі, конкурсанти із Сан–Марино, Ізраїлю. Прийом, як написала б радянська преса, пройшов у дружній і теплій атмосфері. Чому неабияк прислужилася ввічливість гостей, які прийшли не з порожніми руками. Хто презентував пісні: свої, як Діма Білан, чи українські народні — латиші співали «Підманула–підвела». А Діана Гурцкая принесла для Ані Лорак ще й матеріальний презент — парфум та кришталевого метелика.

Своєю — і цілком заслужено! — на цьому святі життя почувалися і Вєрка Сердючка з мамою. Сердючка, скоригувавши свій графік так, аби потрапити на цю вечірку, співала, примушуючи всіх присутніх повторювати «Ані Лорак — це круто! Ані Лорак — це кльово!». Мама ж натхенно поширювала серед публіки презентаційні листівки.

Сама Ані Лорак виконала наживо свої найвідоміші хіти, у тому числі й улюблену Іt`s my life Джона Бон Джові.

Алла ВЛАСОВА
Україна Молодавсе для dle
  • Автор: Rimlyanin
  • 20 мая 2008
  • Посмотрели: 3 105
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.