ФАВОРИТАМИ "ЄВРОБАЧЕННЯ" ВВАЖАЮТЬСЯ УКРАЇНА І ШВЕЦІЯ - ОПИТУВАННЯ БІ-БІ-СІ

Фаворитами пісенного конкурсу "Євробачення" цього року вважається Шарлотт Піреллі з Швеції і українська співачка Ані Лорак. Такі результати опитування Бі-Бі-Сі, в якому взяли участь "уболівальники" з 43 країн, повідомляє УКРІНФОРМ.

На прохання Бі-Бі-Сі, 43 телеглядачі, по одному з кожної країн-учасниць "Євробачення", подивилися відеокліпи усіх пісень, виставлених на конкурс цього року, і обрали свою десятку найкращих. Лідером стала шведська блондинка Шарлотт Піреллі з композицією "Hero". Співачка вже перемагала на Євробаченні в 1999 році. За нею йде українка Ані Лорак, пісню для якої написав Філіп Кіркоров. Російському співаку Дімі Білану учасники опитування поки що віддають п'яте місце, за Швейцарією і Сербією.

Як повідомляв УКРІНФОРМ, перша частина півфіналу пісенного конкурсу "Євробачення" пройшла у Бєлграді 20 травня, друга пройде сьогодні. 24 травня відбудеться фінальний концерт. Уперше цього року півфінал поділено на дві частини. Після того, як рік тому до фіналу "Євробачення" за результатами голосування не зміг пробитися жоден виконавець із Західної Європи (крім Британії, Німеччини, Франції і Іспанії, які на правах засновників "Євробачення" завжди мають гарантоване право виступати у фіналі), "кругова порука" східноєвропейців була піддана різкій критиці. Відтепер сусідні країни, що традиційно голосують на "Євробаченні" одне за одного (наприклад, Греція і Кіпр), у півфіналах розведено по різних групах. Балтійські, скандинавські країни і колишні республіки Югославії також розділені.
УКРІНФОРМвсе для dle
  • Автор: Rimlyanin
  • 23 мая 2008
  • Посмотрели: 2 814
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.