Наша співачка стала найкращою за версією журі, а Василь Ілащук «подав» її на народну артистку

'Наша«Вітаю всіх із перемогою!» — такими словами Ані Лорак почала прес–конференцію з нагоди повернення з «Євробачення — 2008». — Ми посіли першу сходинку. Там навіть не було що порівнювати. Якщо у вас є бодай елементарне розуміння музики, ви це збагнули».

Після фіналу «Євробачення — 2008» до Ані Лорак першими підходили журналісти і музикознавці й вітали з перемогою. На вечірці, яка відбувалася після оголошення результатів, учасники інших країн вітали Кароліну з блискучим виступом, і ні в кого не було сумніву, що вона цього року порвала Белград. «Нас там надовго запам’ятають. Ми показали високий європейський рівень. Важко буде учаснику наступного року підтягнутися до моєї планки. Хоча він одразу буде у фаворитах після мого успіху», — ділиться враженнями Лорак.

На вечірці на неї чекало визнання не тільки преси і глядачів, а й професіоналів. Всі переможці «Євробачення» і журі у складі відомих музичних оглядачів вручили Ані Лорак велике скляне серце з символікою Сербії як найкращому і найталановитішому артисту «Євробачення». В Україні на співачку теж чекала несподіванка. Виконуючий обов’язки президента НТКУ Василь Ілащук повідомив, що подав клопотання Президенту України про присвоєння Ані звання народної артистки.

'НашаНа запитання, як вона зреагувала на коментарі Філіппа Кіркорова, що її перемога на 50 відсотків належить Росії, Кароліна відповіла, що це накрутили журналісти. «Кіркоров усім серцем уболівав за Україну. До нього навіть телефонували з Росії і казали, щоб він не смів більше туди повертатися. У нас справді була інтернаціональна команда, і всі працювали, щоб досягти найкращого результату. Бек–вокалістка була з Вірменії, хореограф із Греції і ми з України», — каже Ані Лорак.

«Уже після другого півфіналу до нас підходили і казали, щоб Україна готувала Палац спорту і вареники — перше місце росіянина було для всіх шоком. Я особисто не знаю жодної людини, яка проголосувала за Білана. Телефонував у Балкани на національні канали. Там проводили опитування на вулиці після оголошення результатів, і не було жодної людини, яка голосувала за Росію. Ми в цьому участі не беремо. За бали відповідають комунікаційні компанії. В Україні теж результат був сфальсифікований», — каже Василь Ілащук.

Уночі після конкурсу до Ані Лорак зателефонував Віктор Ющенко і назвав її «донею». «Я відчувала його любов і підтримку. Коли виходила на сцену, то закривала очі й бачила сяючі обличчя українців із Майдану, які мене проводжали, чула їхні оплески і не могла виступити недобре. Я завжди мріяла бути європейською зіркою. У Белграді я відчула, що давно є такою. У мене підвищилася самооцінка», — зізнається Кароліна.

Директор музичних та розважальних програм НТКУ Олена Загороднюк сказала: «На зйомки передач про післяфінальне життя Кароліни у журналістів вже не було сили. Але ми обов’язково покажемо і вечірку, на якій Ані вручили серце, і вітання критиків. Нашу учасницю просто переслідували камери, бо відчували, що вона найкраща. Ми були переможцями у музичному конкурсі, а Білан — у політичному». Перший віце–президент НТКУ Роман Недзельський заявив, що вони подадуть у суд на російський РТР, який через супутникове телебачення транслював на всю Україну «Євробачення — 2008», і вимагатимуть позбавити його ліцензії.
Україна Молодавсе для dle
  • Автор: Rimlyanin
  • 29 мая 2008
  • Посмотрели: 5 707
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.