Автомобільний завод «Богдан» у Черкасах відкрито!

Корпорація „Богдан” власним прикладом демонструє можливість реалізації масштабних інвестиційних проектів в України. Під гаслом: „Задумано! Втілено! Працює!” 20 червня цього року відкрито сучасний «Автомобільний завод «Богдан» у Черкасах. З конвеєрів повного виробничого циклу сходитимуть дві моделі автомобілів LADA й три моделі автомобілів Hyundai. Вартість цього інвестиційного проекту перевищує 330 млн доларів США.

У церемонії відкриття заводу взяв участь Президент України Віктор Ющенко. Він привітав усіх присутніх з цією подією і побажав новому заводу успішного подальшого розвитку. Проголошуючи вітальні слова, Президент зауважив, що створення нового сучасного підприємства демонструє інвестиційну привабливість української економіки й важливість створення сприятливих умов для залучення інвестицій.

«Уперше в Україні за останні 50 років після введення в експлуатацію ЗАЗ ми присутні на запуску першого національного автомобілебудівного заводу. Це – непересічна подія... Такого роду інвестиційний приклад свідчить про те, як важливо дорожити й утримувати власне інвестиційне поле, здорову макроекономічну культуру», – сказав глава держави.

Президент також висловив переконання, що Україна, яка завжди була серед держав із розвиненим автомобілебудуванням, просуватиметься до створення власного автомобіля. «Я переконаний, що сьогодні ми є свідками того, як починає народжуватися перше українське авто. Ми прийдемо до власної марки, до власної комплектації. У мене в цьому нема сумніву», – наголосив В. Ющенко.

Крім глави держави в урочистостях взяли участь: президент корпорації «Богдан» Олег Свинарчук, директор з експорту компанії «Хюндай» Вон Ши Чан, віце-президент компанії «АвтоВАЗ» (Росія) Владислав Матус, голова Наглядової ради НБУ Петро Порошенко, глава Черкаської облдержадміністрації Олександр Черевко, Черкаський міський голова Сергій Одарич.

Після офіційної частини керівництво корпорації продемонструвало гостям і представникам ЗМІ потужності нового заводу та ознайомило з новітніми технологіями виробничих ліній.

З нагоди відкриття Автомобільного заводу „Богдан у м. Черкаси Корпорація „Богдан” подарувала багатодітній родині Таланенків (Кам`янський район Черкаської області) одну з перших новеньких машин ЛАДА-2110, яка щойно зійшла з його конвеєру. Ключі від машини родині, яка створила дитячий будинок сімейного типу, вручив особисто Президент України.

Слід зазначити, що Корпорація „Богдан” упродовж декількох років демонструє позитивну динаміку нарощування виробничих потужностей своїх підприємств і є прикладом соціально відповідального бізнесу.

Запуск нового автомобілебудівного підприємства в Черкасах дозволить створити майже 3000 нових робочих місць, збільшити надходження до Державного бюджету країни і довести спроможність вітчизняних автопромисловців виробляти продукцію світових стандартів. Виробничі потужності підприємства дозволяють випускати 120-150 тисяч автомобілів на рік.

Підприємство нараховує 2 цехи складання автомобілів, 2 цехи зварювання, цех лакофарбування, тестування й логістики. Усе устаткування в цехах заводу повністю універсальне й дозволяє виготовляти легкові автомобілі будь-яких марок і габаритів.

Абсолютно всі автомобілі, що сходять з конвеєрів підприємства проходять щільну перевірку на якість та надійність. Дотримання високих стандартів якості під час виробництва досягається тут за рахунок автоматизації й підготовки висококваліфікованого персоналу.

Для спеціалістів, які працюють на заводі створено сучасні виробничі умови за принципом підприємства європейського рівня. Підприємство гарантує не тільки гідну зарплату працівникам, а й забезпечує соціальний пакет. Соціальна програма поєднує пільгові санаторно-курортні послуги, транспортне забезпечення, медичне страхування, пільгове обслуговування дітей співробітників у лікарні міста, надання путівок у дитячі табори, а також подарунки до свят. На заводі працюють комфортна їдальня, медичний кабінет, дотримано всі стандарти санітарно-гігієнічних норм.
З сайту Корпорації Богданвсе для dle
 • Автор: Rimlyanin
 • 30 июня 2008
 • Посмотрели: 4 578
 1. GoodRulzzz
  11 декабря 2008 20:56
  Очень востребованный пост! Спасибо автору!
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.