Фельдман думає, що пожежу йому влаштували Добкін і Кернес

Концерн "АВЕК" вважає пожежу на ринку "Барабашово" в Харкові спланованим терористичним актом.
Про це йдеться у переданій УНІАН заяві прес-служби концерну.
У документі наголошується, що, за припущенням дирекції ринку, "це спланований теракт, про вірогідність якого кілька днів тому говорило керівництво концерну АВЕК у зверненні до керівників правоохоронних структур міста".

Як зазначають представники адміністрації торгового центру, кілька днів тому керівники правоохоронних структур міста були оповіщені про можливість теракту на території ТЦ "Барабашово" і про його можливих замовників.

За інформацією керівництва концерну "АВЕК", однією із структур якого є ТЦ "Барабашово", сьогоднішній теракт не випадковий, оскільки саме зараз вирішується питання про проведення дострокових виборів мера і міськради в Харкові.

"Харківська влада в особі Добкіна і Кернеса таким чином хоче помститися Фельдману - ініціатору створення тимчасової слідчої комісії з розслідування зловживань міських властей Харкова і основному політичному опоненту Добкіна і Кернеса", – йдеться у заяві концерну.

У середу вдень на ринку "Барабашово" в Харкові виникла пожежа. Вогонь розповсюдився на площу близько 600 кв. метрів, горять, щонайменше, шість магазинів ринку. На місці пожежі працюють, щонайменше, 10 екіпажів пожежників, машини з міста продовжують прямувати на об`єкт. У районі пожежі – велике задимлення.

"ТЦ біля метро "Академіка Барабашова" - один з найбільших торгових центрів Східної Європи.
16.04.2008 18:32
Українська правдавсе для dle
  • Автор: Rimlyanin
  • 18 апреля 2008
  • Посмотрели: 3 806
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.