У Києві відбувся парад військ на честь 18-ї річниці незалежності України (фото)

Під час параду Президент України - Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Ющенко звернувся до Українського народу з вітальним словом з нагоди сьогоднішнього свята.

Урочистим маршем Хрещатиком пройшли понад 3,5 тисяч воїнів Збройних Сил та інших військових формувань України, пролетіли 35 літаків, серед яких - бомбардувальники, винищувачі, штурмовики, бойові вертольоти та гордість вітчизняного літакобудування - транспортна авіація. Участь у параді взяли відмінники навчання, високопрофесійні майстри військової справи та понад п'ятсот осіб, нагороджених державними нагородами, орденами і медалями. Також на параді були 18 оркестрових колективів ЗСУ. Командував парадом Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенант Іван Свида.

На центральній вулиці столиці України сьогодні представлено бойову техніку Сухопутних військ та Повітряних Сил ЗСУ - переважна більшість зразків модернізована на вітчизняних підприємствах ВПК. Демонстровані озброєння та бойова техніка є унікальними за своїми тактичними та технічними характеристиками - і вже зарекомендували свою ефективність та надійність на чисельних військових навчаннях в Україні...все для dle
  • Автор: Rimlyanin
  • 24 августа 2009
  • Посмотрели: 6 071
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.