БЮТ не братиме участь у виборах

'БЮТБлок Юлії Тимошенко заявляє про те, що не братиме участь у фарсі, організованим Балогою під виглядом виборів до Тернопільської обласної ради.

Ми вважаємо, що проведення виборів в Тернополі є порушенням закону, оскільки вони скасовані Верховною Радою України та мають відповідне роз’яснення Центральної виборчої комісії.

В умовах кризи будь-які позачергові вибори небезпечні, непотрібні та дестабілізують ситуацію.

По суті, сьогодні Тернопільщина стала заручником клану Балоги, який намагається провести до місцевої ради свої корумповані інтереси. Інших серйозних та обґрунтованих причин проведення виборів не було і немає.

Саме на цих псевдовиборах Балога і Ко намагатимуться випробувати найбрудніші технології з фальсифікацій голосування. На Тернопільщині – на землі, люди якої завжди віддавали беззастережну перевагу демократичним цінностям та ідеалам, хочуть випробувати машину для обдурення людей та нехтування їх думкою.

Ми закликаємо всіх наших прихильників та всіх, кому небайдужа доля Тернопільщини, не брати участі у фарсі під назвою «тернопільські вибори».

Водночас, вважаємо за необхідне зазначити, що ми знайдемо сили і ресурси для того, щоб захистити демократію на Тернопільщині і відновити справедливість у регіоні.все для dle
  • Автор: Rimlyanin
  • 15 марта 2009
  • Посмотрели: 2 546
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.