"ТойХтоПройшовКрізьВогонь"

"ТойХтоПройшовКрізьВогонь"Першим повністю українським кінофільмом, знятим в Україні без іноземної допомоги, називають стрічку «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» режисера Михайла Іллєнка. Прем’єра фільму пройшла 19 січня в Україні. Це історія про Івана Даценка з Полтавщини, військового пілота. Під час Другої світової його засудили за державну зраду до сталінських таборів, але Даценкові вдалося втекти до Канади, де він став згодом вождем індіанського племені.

Під час вечірнього прем’єрного показу фільму у київському «Кінопалаці» Радіо Свобода зв’язалась по телефону з виконавцем головної ролі – Дмитром Лінартовичем, який у короткому інтерв’ю розповів, що це перша його роль такого масштабу:

–Такого, звичайно, рангу і ґатунку вперше, тому що це суто український фільм, зроблений суто з українськими акторами і він ще й буде на всій території України розповсюджений по кінотеатрах.

– Наскільки мені відомо, над цією роллю Вам довелося працювати довго, адже роботу над фільмом починали ще в 2007 році. Чи були у Вас особисто проблеми з цією роллю?

– Я беру суто акторську сторону, так? То такі складнощі, вони минали самі собою, за рахунок того, що мені пощастило з чудовим режисером співпрацювати – з Михайлом Герасимовичем Іллєнком, який абсолютно чітко знає, що він хоче, досягає своєї мети.Він давав абсолютно точно задачу, і залишалось просто її виконувати. Це полегшувало процес. І я думаю, що це йшло тільки на користь кіно.

– Наскільки Вам цікавою була постать, яку Вам довелось грати в цьому фільмі?

– Коли мені запропонували ознайомитись з цим сценарієм, власне, прочитати, то мені цей персонаж став близьким за духом. І я із задоволенням працював над цим образом Івана Даценка – льотчика-винищувача. Тим паче, це наш український чоловік! І це мені було дуже близько.

– Чи великий інтерес до цього фільму? Як багато людей сьогодні прийшло на прем’єру?

– Було сьогодні три покази. І от, це тільки в «Кінопалаці» – аншлаги.

– Чи багато публіки в залі під час вечірнього показу зараз?

– Повна зала.

Радіо Свободавсе для dle
  • Автор: Rimlyanin
  • 19 января 2012
  • Посмотрели: 2 643
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.