П'яний майор міліції на "Лексусі" розчавив автівку з вагітною жінкою (ВІДЕО)

Чоловік згодом оцінив життя загиблої у 10 тисяч доларів.

Старенький "Запорожець" зі знаком аварійної зупинки стояв на дорозі, коли у нього на величезній швидкості врізався потужний позашляховик. Автівку, яка перетворилась просто на млинець, відкинуло на кілька десятків метрів. Дівчина, яка сиділа у салоні, загинула одразу.

Того дня подружжя з батьком поверталося додому. За кілька кілометрів від села машина зламалась. Дівчина лишилась у салоні, а чоловіки намагалися полагодити старий генератор. Обидва встигли відскочити. У Катерини шансів не було. Тим часом водій-винуватець ДТП одразу після трагедії почав дзвонити батькам.

"Він стоїть та ледь за двері тримається – п'яний. Та по телефону з таким цинізмом говорив – "тут, якийсь дибіл стояв, я в нього влетів, якась клуша завернулась". Я ці слова до кінця життя не забуду", - розповідає чоловік загиблої Олександр Касьянов.

Олександр каже, що за кермом "Лексуса" сидів майор міліції, який повертався додому з полювання. Згодом на місце ДТП приїхав батько правоохоронця, і заявив, що автівкою керував він. На експертизу також повезли батька. А згодом чоловіку загиблої почали пропонувати гроші.

"Вони пропонують, щоб я інститут закінчив, а вони все оплатять. Зараз вони мені що тільки не пропонували: "Давайте ми вам 10 тисяч доларів, а ви до нас претензій ніяких мати не будете", - каже Олександр.

Каті було лише 21. У день загибелі вона дізналась , що нарешті завагітніла, і почувалася найщасливішою у житті.

Зараз майор та його родичі ховаються від журналістів. СТО, яка належить міліцейський родині, зачинена. Рідні потерпілої кажуть - від них приховують матеріали справи, досі не показали навіть схеми ДТП. Хто насправді був за кермом позашляховика, встановлює прокуратура.

Майор, якого підозрюють у злочині, працював в управлінні боротьби з організованою злочинністю. Зараз він у відпустці, але, за останньою інформацією, його вже звільнили заднім числом.


ТСНвсе для dle
 • Автор: Rimlyanin
 • 13 января 2013
 • Посмотрели: 2 217
 1. Rimlyanin
  4 февраля 2013 00:35
  Сколько этот беспредел от властьимущих будет продолжаться? Особенно, мягко говоря, "удивляет" реакция МВД - которое превращается в преступную группировку опасную для своего народа, а тысячи нормальных сотрудников милиции делаются невольными заложниками системного нарушения законодательства и человеческих норм со стороны своего руководства. Уволили задним числом - просто замечательно. Где делась офицерская честь? Или в нашей стране все уже давно продано? В этой связизадаюсь вопросом: а что изменится после переименования милиции на полицию? Лишь выделение средств из скудного госбюджета на вывески, таблички и печать новых документов?
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.