Небо над "Межигір’ям" Януковича посилено охороняють (ВІДЕО, ФОТО)

'НебоПоблизу резиденції президента Віктора Януковича "Межигір'я" розгорнута протиповітряна оборона.

Про це йдеться в сюжеті кореспондента "5 каналу" Андрія Ковальова.

На фото Андрія Ковальова: Мобільна вогнева група під Вишгородським маяком.

"Попід Вишгородським маяком ретельно вкрита маскувальною сіткою військова позиція. Тут кілька військових вантажівок, антени, біотуалет. Протягом дня по хвилерізу постійно курсують два джипи з емблемами збройних сил. З-під білої маскувальної сітки виглядають стволи зенітної гармати", - описує журналіст.

"Тут заборонено знімати. Воєнний об’єкт", - сказали оператору на місці.

Місцеві кажуть, що військові там з'явилися десь восени, і вважають, що так охороняють президента, який живе неподалік у "Межигір'ї.

Заступник начальника Генштабу Ігор Кабаненко появу мобільної вогневої групи пояснював наприкінці минулого року тим, що в кожній державі є "важливі об’єкти", які треба охороняти, – як-то атомні й гідроелектростанції, греблі.

А на депутатський запит "свободівця" Руслана Марцінківа у Міноборони відповіли, що розробили план прикриття силами протиповітряної оборони трьох районів: Межигір’я (Київщина), Форос (Крим) та Гута (Закарпаття).

Це – три резиденції президента.

Проти порушників порядку та правил використання повітряного простору можуть використати зброю, якщо про це попросять з Управління держохорони, йдеться у відповіді на депутатський запит.

Проте міністр оборони Павле Лебедєв заперечив, що охоронці президента (УДО) можуть наказувати Збройним силам.

Перед чемпіонатом "Євро-2012" у Київську область також повернули гарнізон, розформований у 2005 році, однак радіолокаційні станції та військові лишилася там і після чемпіонату.

Військовослужбовці кажуть, що охороняють "не тільки Межигір’я", бо є "ще й гребля".На фотографіях Андрія Ковальова: 1) РЛС на межі Старих і Нових Петрівців. 2) Відповідь Міністерства оборони України на депутатський запит свободівця Руслана Марцінківа.

'Небо

'Небо


Українська Правдавсе для dle
  • Автор: Rimlyanin
  • 4 марта 2013
  • Посмотрели: 1 942
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.