Книги, що не відповідають "політиці керівництва країни" вилучаються зі шкільних бібліотек

'Книги,Вилучити зі шкільних бібліотек матеріали, що не відповідають політиці керівництва країни – саме такий наказ отримали директори одеських шкіл на нараді Управління освіти та науки Одеської міської ради, що проходила 13 березня в актовій залі школи N117.

Начальник управління Цвірінько Зінаїда Миколаївна особисто інструктувала понад сотню одеських освітян: "Из школьных библиотек необходимо изъять материалы (литературу, плакаты, рефераты) которые противоречат политике руководства страны, всех "Бандер" и "Шухевичей", которые остались от прошлой власти".

На закономірне зауваження з зали про те, що деякі теми досі є у шкільній програмі, Цвірінько відповіла: "Те, кто составлял программу тоже могли не досмотреть. Вы все тут умные люди, Вы сами всё понимаете...". Вказівки видавались усно, жодних розпоряджень поки не підписано.

У згаданій ситуації залишається не з'ясованими декілька моментів, а саме: Який повний перелік літератури, що підлягає вилученню з політичних мотивів? Який порядок та законні підстави знищення майна, придбаного державним коштом, або коштом місцевої громади? Чи Партія Регіонів практикуватиме подібні "демократичні ритуали" по всій країні, чи це місцева самодіяльність? А також: яка подальша доля дитячої літератури, що не відповідає ідеології правлячої партії – можливо її палитимуть на центральній площі міста?

P.S. Триває візит до Одеси Президента Латвії, звісно, жодного відношення до цього візиту не має ситуація із зачисткою бібліотек міста від книг, що не до вподоби правлячій партії, як нічого спільного ця зачистка не має з курсом євроінтеграції, проголошеним Віктором Януковичем.

Андрій Юсов
Громадський діяч, голова Одеської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка"
БЛОГИ. Українська правдавсе для dle
  • Автор: Rimlyanin
  • 18 марта 2013
  • Посмотрели: 2 147
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.