Украина прекращает торговлю с оккупированными территориями Донбасса

Соответствующее решение приняли на экстренном заседании Совета нацбезопасности и обороны. По информации участников Совета, прекращается перемещение грузов через линию столкновения в зоне АТО


Как сообщил президент Украины Петр Порошенко, под запрет попадают даже стратегические товары. Исключением остаются лишь гуманитарные грузы - украинские, международных организаций – ООН, Красного Креста и других – лекарства, товары первой необходимости. Это нужно для того, чтобы не допустить ухудшения гуманитарной ситуации на оккупированных территориях.

 

Также президент добавил, что это решение не касается тех предприятий, которые находятся под юрисдикцией Украины и платят налоги в бюджет.

 

В ходе заседания Глава государства также предложил на время полностью прекратить транспортное сообщение с оккупированными территориями.

 

«Завдяки спільним зусиллям блокадників та терористів Україна втратила свої підприємства, і це, на жаль, створило абсолютно нову реальність. Тому зараз, сьогодні, пропоную Раді національної безпеки та оборони ухвалити рішення про тимчасову повну зупинку транспортного – і не лише залізничного – сполучення з окупованою територією. Воно діятиме доти, поки окупанти не повернуть назад під юрисдикцію України вкрадені українські виробництва», - заявил президент Украины Петр Порошенко на заседании.

«О першій годині дня сьогодні будуть перекриті всі автомобільні і залізничні шляхи, які ведуть до лінії розмежування. Силами Національної поліції і Національної гвардії. Міністерство внутрішніх справ Служба безпеки України будуть залучати громадськість, але не судимих, не провокаторів, а тих, хто хоче реально допомогти державі», - сообщил секретарь СНБО Александр Турчинов.

 

«Рішення, яке ми сьогодні з вами маємо прийняти, непросте. Але крім іншого воно продиктовано необхідністю запобігти дестабілізації, яку розкачують політикани. Воно продиктоване нашим бажанням не допустити громадського протистояння», - отметил Порошенко.

Также он напомнил и об ответственности для особо радикально настроенных активистов.

«Всіх тих, хто на заклик організаторов приїздитиме зі зброєю, їхатиме туди з автоматами, коктейлями Молотова, з вибухівкою, гранатами, щоб висаджувати в повітря залізничні колії, як нам вже неодноразово обіцяли авантюристи-організатори ми будемо затримувати і притягувати до відповідальності», - сообщил президент.

 

«Чи припустимо допускати озброєних гастролерів в тил українським військовим? Той, хто їде в прифронтову зону, щоб цілити в спину нашим правоохоронцям, має отримувати належну правову оцінку», - добавил он.

 

Источник: objectiv.tv

все для dle
  • Автор: admin
  • 15 марта 2017
  • Посмотрели: 825
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.