Перший український потяг метро з`явився у Києві

Перший в Україні потяг метро вітчизняного виробництва почав курсувати на Сирецько-Печерській лінії столичної підземки. Першими пасажирами нового потягу стали перший заступник голови КМДА Денис Басс і представники ЗМІ. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

'Перший'Перший«Потяг, який сьогодні вийшов на маршрут, складається з абсолютно нових вагонів, спроектованих та побудованих вітчизняним виробником – ВАТ «Крюківський вагонобудівний завод», за рахунок коштів міського бюджету. Такий потяг коштує вдвічі дешевше, в порівнянні з російськими аналогами, що експлуатуються у Київському метрополітені. Це вагони нового покоління. Їх зовнішній вигляд суттєво відрізняється від вагонів, які зараз курсують в метро. Одна з найважливіших переваг нового потягу полягає в тому, що його пасажиромісткість збільшена на 15%. Вже сьогодні кияни зможуть оцінити якість нового потягу», – сказав Денис Басс.

Він розповів, що у нових вагонів підвищений рівень безпеки та комфорту. Важливо також, що тепер у складі потягу є вагон, обладнаний для зручного проїзду інвалідів у візках.

Система керування потягом оснащена сучасним обладнанням, яке забезпечує надійну роботу та безпеку експлуатації. У кожному вагоні встановлено камеру спостереження, зображення з якої виводиться на монітор машиністу.

Вагони оснащені сучасними системами протипожежної безпеки «Ігла» та вентиляції. Завдяки спеціальним вакуумним склопакетам у вагонах значно підвищена шумоізоляція.

«Цього року ми плануємо закупити до 100 таких вагонів. Адже до Євро-2012 ми хочемо оновити 70 відсотків рухомого складу, старі вагони будемо активно виводити з експлуатації. Новий потяг у будь-якому випадку ми будемо вдосконалювати, звертатися до виробників, вивчати можливість використання змінного струму, який економічно вигідніший», – сказав Денис Басс.

Перший вітчизняний потяг для метрополітену з п’яти вагонів моделей 81-7021, 81-7022 було створено під патронатом Київської міської державної адміністрації та за її кошти на ВАТ «Крюківський вагонобудівний завод».все для dle
 • Автор: Rimlyanin
 • 22 января 2009
 • Посмотрели: 9 533
 1. Shuri4ek
  22 января 2009 12:59
  Вот интересно как такая красота будет выглядеть сверху до низу заклееная рекламой?
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

 2. Rimlyanin
  23 января 2009 01:26
  Пока кризис - рекламы будет маловато, а там видно будет...
  Так, что вагоны новые - это хорошо! И главное места для инвалидов есть - перед цивилизованными странами стыдно не будет. А то это очень большая проблема для нашего общественного транспорта. Надеюсь, в этом киевский метрополитен другим видам транспорта в разных городах Украины примером послужит. И Евро уже скоро - а ещё сколько сделать нужно...
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.