Тимошенко заїхала привітати Філарета

'ТимошенкоПрем’єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО привітала з 80-річчям предстоятеля Української православної церкви Київського Патріархату Святішого Патріарха ФІЛАРЕТА.

Як повідомили УНІАН у Секретаріаті Кабінету міністрів, сьогодні вранці Ю.ТИМОШЕНКО побувала в його резиденції на вул. Пушкінській в Києві.

Під час розмови голова уряду відзначила історичну роль владики на ниві утвердження в незалежній Україні незалежної православної церкви.

Ю.ТИМОШЕНКО побажала Патріарху ФІЛАРЕТУ міцного здоров’я, довгих літ життя та пастирського служіння.

Текст привітання наводить Прес-центр Київської Патріархії:

Привітання Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко

Ваша Святосте!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас із 80-річчям від дня Вашого народження. Знаю, що Ваш славний ювілей нині відзначає вся повнота Української православної церкви Київського патріархату, мільйони віруючих в Україні та далеко за її межами. Всі ті, хто поважають та люблять Вас як великого пастиря та невтомного молитвеника.

Ваша постать у релігійному та духовному житті нашого народу є унікальною. Ви були в історії нашої Церкви 120-тим київським митрополитом і стали третім патріархом Київським і всієї Руси-України.

У далекі 60-ті роки, коли радянська влада звершувала черговий безбожний наступ на Церкву, Ви під заступництвом Святого Філарета Милостивого стали монахом - обрали для себе жертовний шлях служіння Богові. Уже на початку 90-х років Ви здійснили ще один нелегкий, але надзвичайно важливий для Церкви та українського народу вибір - очолили боротьбу за утворення в Україні єдиної помісної Української православної церкви. Попри те, що шлях був тернистим, і Вам було Господом послано нелегкі випробування на цьому шляху, Ви не зламалися, не схибили.

Ви невтомно дбаєте за спасіння душ нашого народу, своєю проповіддю несете Слово Боже людям, чітко та послідовно відстоюєте право нашого народу на єдину помісну Українську православну церкву.

Я разом із мільйонами наших співгромадян схиляюся перед Вашою глибокою вірою та духовним авторитетом та прошу Вашого молитовного заступництва.

Вітаючи Вас, Ваша Святосте, з ювілеєм, бажаю міцного здоров'я та довгих літ життя, успіхів і натхнення. Нехай здійсняться всі Ваші задуми. Нехай збудеться тисячолітня мрія українського народу – постане єдина помісна Українська православна церква! А поки ми всі з великим терпінням чекатимемо цієї знаменної події, я хочу щоб і надалі всі православні та інші християнські церкви України жили мирно, в злагоді та братній любові.

Eis polla eti Despota! Многая літа, дорогий Владико!

З повагою
Прем'єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО

23 січня 2009 р. м. Київ
все для dle
  • Автор: Rimlyanin
  • 24 января 2009
  • Посмотрели: 3 517
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.