На Дніпропетровщині відкрили першу районну лікарню з майданчиком для вертольоту

'НаГолова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Віктор Бондар та голова обласної ради Юрій Вілкул у четвер, 19 лютого, відкрили першу районну лікарню з майданчиком для вертольоту. Це Дніпропетровська центральна районна лікарня, яку докорінно реконструювали та капітально відремонтували.

«Кожного дня тут чергуватиме вертолітний екіпаж, - відзначив Віктор Бондар. - Ми подбали про його повне забезпечення паливом. Тому у будь-який момент хворі в лічені хвилини можуть бути доставлені до спеціалізованого обласного лікувального закладу. Хоча й у районній лікарні можна отримати весь спектр послуг для лікування».
Реконструкція та переобладнання лікарні забезпечить надання всіх необхідних медичних послуг, цілодобової екстреної медичної допомоги пацієнтам відповідно до сучасних європейських стандартів.

Ремонт та переобладнання лікарні розпочався в серпні 2008 року. Для цього з обласного бюджету виділено 10 млн гривень, з місцевого – 1млн 700 тис. гривень, виконаний ремонт під’їзних шляхів на суму 1млн. грн.

Під час ремонту проведена заміна мереж теплопостачання, електромереж, водопостачання та каналізації, проведені роботи по теплозбереженню: замінено вікна та двері, утеплено фасад.

Внаслідок реконструкції корпусу на першому поверсі створене відділення порятунку, яке відповідає сучасним вимогам та стандартам надання екстреної медичної допомоги, обладнане новою сучасною апаратурою. Для покращення діагностики захворювання тут організоване відділення функціональної діагностики.

На замовлення головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації з державного бюджету отримано обладнання на суму 834,8 тис. гривень.

Серед сучасного обладнання у лікарні сьогодні є світильник хірургічний з регулюючим розміром робочого поля, рентгенологічний комплекс, кардіодефибрилятор, набір для реанімації, монітор пацієнта, дихальний мішок, ларингоскоп з набором клинків, рентгенологічне обладнання, апарат штучної вентиляції легенів, реанімаційно – хірургічний монітор, дозатор шприцевий, електрокардіограф.

Віктор Бондар особисто оглянув усі відділення оновленої лікарні та вручив головному лікарю Ларисі Гардецькій Ікону Святого Луки.

Як повідомлялось раніше, наприкінці 2007 року Віктор Бондар визначив одним з пріоритетних завдань докорінну реконструкцію чотирьох районних лікарень області. В 2008 році кожна з лікарень Дніпропетровського, Новомосковського, Царичанського та Томаківського районів отримала фінансування з обласного бюджету по 10 млн грн.
Прес-служба Дніпропетровської ОДА.все для dle
  • Автор: Rimlyanin
  • 20 февраля 2009
  • Посмотрели: 3 165
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.