В Україні відзначається День флоту

'ВСьогодні відзначається День флоту України - професійне свято працівників морського і річкового флоту та військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Його запроваджено "з метою відродження та розвитку національних морських традицій" згідно з Указом Президента України від 18 листопада 2008 р.

День флоту України відзначається щорічно у першу неділю липня.

Як повідомило Міністерство оборони, на початок 2009 року чисельність Військово-Морських Сил ЗСУ становила близько 15 тисяч осіб. У складі ВМС перебуває 26 бойових кораблів та катерів, 12 протичовнових літаків та гелікоптерів, близько 55 суден та катерів забезпечення, 39 танків, 178 бойових броньованих машин та 65 артилерійських систем калібром більше 100 міліметрів.

На середньострокову перспективу (кінець 2011 року) у складі ВМС передбачено мати 4 бригади, 2 військово-морські бази та 4 дивізіони, чисельність особового складу становитиме близько 11 тис. осіб.

Розвиток українського військового флоту відбувається згідно з Державною програмою розвитку Збройних Сил України на 2006-2011 роки відповідно до засад Стратегічного оборонного бюлетеня України на період до 2015 року та поточних директив міністра оборони України, начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України на проведення організаційних заходів.

УКРІНФОРМвсе для dle
  • Автор: Rimlyanin
  • 5 июля 2009
  • Посмотрели: 3 554
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.